Integracyjne wycieczki piesze, połączone z pieczeniem kiełbasek, to wieloletnia tradycja naszej szkoły.

23 września br klasy 1PT oraz 1LT ZSCKR w Bożkowie korzystając z pięknej, słonecznej pogody udały się na wycieczkę integracyjną wraz z wychowawcami. Drogę w kierunku bożkowskiej leśniczówki przebyliśmy pieszo, podziwiając budzący się do życia jesienny krajobraz oraz sprzątając okolicę z zalegających śmieci. Wszak wrzesień jest miesiącem akcji pod hasłem ,,sprzątanie świata”. Ich ilość przerosła nasze oczekiwania więc poprosiliśmy o pomoc w transporcie pracowników szkoły. Następnie odbyło się ognisko na terenie OSP Bożków. Wyjątkowy nastrój sprzyjał opowieściom o swoich zainteresowaniach. Niektórzy z nas zaprezentowali także swoje zdolności wokalne. Znakomita atmosfera w czasie wycieczki przyczyniła się do lepszego poznania kolegów i koleżanek oraz wychowawczyń. Być może nić sympatii, jaka zawiązała się już na początku naszej drogi w ZSCKR, przerodzi się w przyjaźń na całe życie. A w planach mamy już kolejne wycieczki…

Korzystając z ostatnich chwil wrześniowego słońca☀️ klasa pierwsza technikum architektury krajobrazu zorganizowała ognisko przy pobliskiej remizie w Bożkowie. Humory dopisywały pogoda również więc to małe wyjście możemy uznać za udane ??