1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS. Jest to jedna z ośmiu najważniejszych kampanii na rzecz zdrowia publicznego, zainicjowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 1988 roku. W jego obchody włączyła się także nasza szkoła. Wzorem lat ubiegłych przeprowadzono Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS. Odbył się we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Kłodzku, która objęła wydarzenie honorowym patronatem, a jej przedstawicielka uczestniczyła w pracach komisji konkursowej. Poziom tegorocznego konkursu był wysoki, o czym świadczy konieczność przeprowadzenia dodatkowej, ustnej części i to dopiero ona pozwoliła nam wyłonić laureatów:

I miejsce: Majerczyk Agata

II miejsce: Kuczyńska Joanna

III miejsce: Szadkowska Michalina

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy na kolejną, przyszłoroczną edycję konkursu. Do zobaczenia!