Szanowni Państwo,

Komisja Socjalna informuje, że został wydłużony termin składania wniosków dla osób zainteresowanych wyjazdem na wycieczkę Zabrze-Ogrodzieniec – Ojców-Częstochowa organizowaną w dniach 13-15.10.2022. Termin składania wniosków do 23.09.2022 r.

Komisja Socjalna informuje, że w dniach 13-15.10.2022 dla wszystkich pracowników szkoły, osób uprawnionych i emerytów ZSCKR w Bożkowie organizowana jest wycieczka :

Zabrze-Ogrodzieniec – Ojców-Częstochowa

1 dzień : 13.10.2022 czwartek

Wyjazd z Bożkowa  w godzinach  popołudniowych w kierunku kopalni  Zabrza –zwiedzane Kopalni Guido. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień : 14.10.2022 piątek 

Śniadanie w hotelu, przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego, spotkanie z przewodnikiem – Na tej trasie zobaczymy najlepiej zachowany zamek na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej – Zamek w Pieskowej Skale, gdzie poznamy jego długą historię; oglądniemy Maczugę Herkulesa a w Ojcowie, idąc pomiędzy malowniczymi skałkami, wejdziemy na szczyt Góry Chełmowej gdzie zwiedzimy największą i najdłuższą jaskinię w Ojcowskim Parku Narodowym – Jaskinia Nietoperza, kolacja grillowa, nocleg.

3 dzień 15.10.2022 sobota

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Ogrodzieńca –zwiedzanie Zamku Ogrodzieniec z przewodnikiem, następnie przejazd do Częstochowy, czas wolny na Jasnej Górze

w Sanktuarium, wyjazd kierunku Bożkowa.  

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE IMPREZY :

  • Transport autokarem
  • Wszystkie opłaty drogowe, parkingowe, autostrady
  • Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym 
  • Ubezpieczenie NNW- TU Signal Iduna, TFG, TFP  
  • VAT
  • 2 noclegi w Gościńcu w Ratuszu  https://www.gosciniecwratuszu.pl/
  • 1x obiadokolacja
  • 1x kolacja integracyjna grill

ŚWIADCZENIA  NIE  ZAWARTE W CENIE IMPREZY :

Kopalnia Guido 60 zł/os normalny)

Jaskinia Nietoperza 18 zł/os 

Ogrodzieniec 27 z/os 

CENA przy 40 osobach: 633 PLN/OS – koszt u

Osoby zainteresowane wyjazdem na wycieczkę proszone są o składanie wniosków do dnia 19.09.2022 r. oraz wpłacenia zaliczki w wysokości 200 zł za osobę.  Koszt wycieczki uzależniony od ilości chętnych. Wpłatę należy dokonać w administracji szkoły do dnia 26.09.2022 r.

                                                                                                        Pozdrawiam DZ