1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS. Jest to jedna z ośmiu najważniejszych kampanii na rzecz zdrowia publicznego, zainicjowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 1988 roku. W jego obchody włączyła się także nasza szkoła. Wzorem lat ubiegłych przeprowadzono Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS. Odbył się on we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Kłodzku, która objęła wydarzenie honorowym patronatem, a jej przedstawicielki uczestniczyły w pracach komisji konkursowej. Wyniki tegorocznych zmagań (po dwukrotnej dogrywce!) przedstawiają się następująco:

I miejsce: Knychała Blanka kl. 2LT

II miejsce: Szadkowska Michalina kl. 2LT

III miejsce: Rzepecka Patrycja kl. 1LT

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy na kolejną, przyszłoroczną edycję konkursu! Do zobaczenia!