,,Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku” czyli…literackie Walentynki w ZSCKR w Bożkowie

Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski przygotował obchody tego święta w naszej szkole. Hasłem przewodnim były ,,literackie Walentynki”- uczniom i pracownikom szkoły rozdano karteczki z cytatami wielkich poetów dotyczącymi – a jakże! – miłości. Przerwy umilały nam największe miłosne przeboje muzyczne. I każdy miał okazję zrobić sobie zdjęcie w specjalnej ,,ramce”. Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek!

Współpraca starszych i młodszych uczniów zaowocowała pięknymi kratkami i pysznymi słodkościami. Wszystko ręcznie robione, z sercem i oddaniem trafiło nie tylko do mieszkańców internatu 😊♥️💝.

Niezapomniany dzień pełen uśmiechu, zabawy i nawiązywania nowych przyjaźni – idealny sposób na świętowanie Walentynek.

Internat pozdrawia 😉