„Wyjazd do Bani” to, że klasa pierwsza ucząca się w zawodzie rolnik uwielbia zajęcia praktyczne to wszyscy zdążyliśmy się przekonać. Z niecierpliwością oczekują wtorku, gdzie razem z nauczycielką Paulą Żakowską wyruszają po przygodę, wiedzę, pracę i wzajemną integrację. Czy te rzeczy można połączyć? ależ oczywiście!!! 24 października gościliśmy w Przedsiębiorstwie Rolnym prowadzonym przez Pana Jana Banię ze Ścinawki Średniej. W ramach zajęć z przedmiotu produkcja rolnicza uczniowie wraz z nauczycielką zakasali rękawy i przebrali, przesortowali, zaworkowali … uwaga 8 ton ziemniaka, poznali odmiany ziemniaków, sprzęt do uprawy, zbioru tegoż pysznego warzywa. A wszystko to w cudownej atmosferze, pięknym miejscu. Serdecznie dziękujemy Państwu Baniom za poświęcony czas, przekazaną wiedzę i pyszny poczęstunek jaki został dla nas przygotowany. Ten wyjazd pomimo tego, ze był do Bani to wcale taki nie był

😜